top of page
מטריקס-STRIP.jpg
BW.png

יומיים של חניכה עוצמתית בטכניקת ריפוי עתיקה

מטריקס
יישור קוד הנשמה האישי

Matrix
Alignment of the personal soul code  

16 - 17 בדצמבר 2022

 משעה: 10:00 ועד 20:00
באזור פרדס חנה כרכור

שישי - שבת

מטריקס-FB.jpg

מה הוא מטריקס?

המרפא השבטי העביר את ידו על המטופל וכמו יישר את קווי המתאר של הגוף, מה שהעניק למטופל הרגשה קלילה בגוף, כאילו הכל נאסף אל הסנטר נאסף אל הרגע. ידיים בתנוחות מודרה נעות בקלילות כמו נוצה, למטה למעלה, ימינה ושמאלה, לכל הכיוונים.

 

מרפאים שבטיים אנרגטיים מכל מיני תרבויות בעולם יעבדו עם שיטות שונות כדי ליישר את מטריצות האנרגיה של הגוף, (קווי המתאר האנרגטיים של הגוף הפיזי). זו היא כיתה שהגיעה אלי מהמאסטרית סטאר פוהנטס מחזיקת שושלת מרפאי המאיה.

 

המטריקס הוא טיפול אנרגטי עוצמתי במיוחד, הוא כמו ניתוח אנרגטי עמוק המיישר את המטריצות של ערוצי החיים. מסנכרן את האדם מחדש עם התוכנית הגבוהה. אחרי טיפול כזה, יש תזוזה רצינית אל כדי תנועה ממשית וחיובית בחיים. תחושת קלילות, סנטר מכוונן ממורכז וחיבר מחדש לתחושת תכלית ויעוד.

 

בהתרגשות עצומה בשלה בי הקריאה ללמד ולחנוך את הטכניקה המופלאה הזו שוב בישראל. זו אחת הטכניקות המופלאות והעוצמתיות ביותר ליישור שהכרתי ממליצה ממש....

איך זה קורה?

זה טיפול שנעשה פעם בשנה.

הגוף האנרגטי שלנו בנוי מרשתות של אור, היוצרות מבנים אנרגטיים.

נשאל עצמנו במהלך הכיתה מה הדפוסים האנרגטיים שלי?

איך האנרגיה זורמת ביני לבין עצמי, ביני לבין האחר, ביני לבין הבריאה.

בטיפול ניישר את חמשת המטריצות של הגוף:

  1. ערוץ הנשמה

  2. ערוץ הגורל

  3. ערוץ הקרמה

  4. ערוץ האנרגיה

  5. ערוצי ההתנסויות.

מטריקס-STRIP11.jpg

למה אנו צריכים לישר את האנרגיה של הגוף?

לעיתים האשליה מכסה את עיננו ומרוב הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו אין ביכולנו לראות את החוויה כמו שהיא, אנו עמוסים במיסוך ואשליה של שפיטה וביקורת השוואתיות ומפספסים את הפואנטה של האתגר שבא ללמד אותנו דבר מה ולקחת אותנו אל מדרגת ההתפתחות הבאה שלנו.

וזה מה שגורם לרשת של הגוף להתעוות...הרשת האנרגטית מאבדת סנכרון והגופים האנרגטיים מתעקמים.

מה הכיתה נותנת לכם?

זו מתנה ענקית למטפלים להכניס את הטיפול הזה לקליניקה. מטפלת שלמדה את זה אצלי לא מזמן, אמרה לי כי מסיום הכיתה כל מטופל שניכנס לקליניקה שלה מקבל את הטיפול הזה...

 

זה עוצמתי וזה יחזיר אנשים למסלול חיים פשוט, יחזיר את האדם להרגשת מעורבות בחוויה במלואה. הטיפול יתמוך בנו להבין איך לצמוח מתוך האתגרים שלנו.  בלי פיצולים וקירות הפרדה של אשליה בין האדם לחוויה כך שהיא נקיה מסיפורים ופרשנויות.

מתלבט/ת? צרו קשר ואענה לכם על כל שאלה

עלות הסדנא

דמי הרשמה 440 ש"ח 

ויתרת התשלום ביום הסדנא

או

עלות הסדנא 1550 ש"ח

במקרה ביטול לא יוחזרו דמי הרישום על סך 440 ש"ח

Concrete Wall

לקוחות ממליצים

את אורניתה פגשתי ממש במקרה, מהמבט הראשון הרגשתי את האהבה הנקייה שבה ואת הידע המופלא שהיא מלמדת.
התחלתי בלימודי שפת האור ונדהמתי מהעוצמה שיש לכל צבע ולכל צורה שעד אז נתפסו כמשהו שבשגרה, למדתי את כוחה של הכוונה ואת הדרך שיש לעשות בכדי לרפא, לנקות ולשחרר את מה שמעכב אותנו מלהשיג את המטרות שלנו.
ואז הגיעות נשיפות הרפאה שהניעות רוח חדשה בערוצים שונים בחיי שהוביאו אותי לריטריט ה-DI ששינה את חיי אט אט וברכות והצעיד אותי לעבר מסלול החיים הנכון עבורי.
ממליצה לכל אחד להעניק לעצמו ללמוד את הטכניקות המופלאות שאורניתה מעבירה.

AAA.jpg

מעיין בל ללום

נעים מאוד, אורניתה - שיהם

זכות גדולה נפלה בחלקי להחנך על ידי מורי כמאסטרית 'מורה של מורים' בשושלת מרפאי המאיה. במשך ה-15 השנים האחרונות מכשירה וחונכת אנשים רבים למגוון טכניקות הילינג שמאני, מלווה מטופלים ותלמידים רבים בדרך הצמיחה וההתפתחות האישית, דרך האור והריפוי. החניכות אותן אני מעניקה מגיעות משושלת מרפאים עתיקה, מהמאסטרית סטאר פוהנטס שקיבלה אותן ממורתה אספרנסה מרקדו ממקסיקו. ביום יום מטפלת בשיטות אילו בקליניקה שלי בפרדס חנה. תומכת ומלווה מטופלים רבים בתהליכי הריפוי והצמיחה שלהם. כאבי גדילה מאפיינים תקופות בחיים שעלינו לגדול ואנו אוחזים בישן בכוח ופחד.

54516094_2577311225617155_8762378581201387520_n.jpg

טלפון 

⁦+972 54-730-4061⁩

Email 

עקבו אלי הפעילות והסדנאות שלי

  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page