top of page
gold221A.jpg
BW.png

התערבות אלוהית

Divine Intervention

תדר מזוכך של אנרגיית ריפוי עוצמתית ומוחשית

אביב 2023 - 18 יום של הארה וריפוי
15 אפריל - 2 במאי כולל לינה ואוכל

2 ערבי מבוא לבחירה ללא עלות
בהם אספר על הריטריט -  הרשמה מראש.

22/1/2022   יום ראשון     החל מהשעה 18:00 – 20:00
16/2/2023     יום חמישי   החל מהשעה 18:00 – 20:00
 

DFF.jpg

מהי "התערבות אלוהית"?

"התערבות אלוהית" היא תדר מזוכך וטהור של אנרגיית ריפוי עוצמתית ומוחשית. האנרגיה נוכחת מאוד. עבודה עם התדר הזה בקליניקה היא שוות ערך לניתוח אנרגטי המפרק מבנים. זו החניכה המרכזית להכשרת מטפלים בהילינג שמאני של שושלת מרפאי המאיה.

 

סטאר פוהנטס הביאה את התדר הבלתי יאומן הזה אל האדם הלבן, אל המערב. לפני כ-60 שנים, היא איגדה את כל הכיתות האלה ואת הלימוד הזה לכדי ריטריט אחד. את הידע הזה היא קיבלה במהלך החניכות שלה עם מורתה אספרנסה מרקדו ומורים נוספים בשושלת מרפאי המאיה ממקסיקו. זה הוא המסע השלישי שאצא עם תלמידים בו אלמד את המבנה הזה כפי שנחנכתי לו ממורי. בהודיה להילרים שתומכים בכל כך הרבה אנשים.

אתן חניכה ל52 הממדים. כל ממד הוא מרחב של תדר ריפוי מסוים. ניתן להשתמש בהם בקליניקה בדרכים מופלאות. איך עוברים מממד לממד? מה הם הממדים? נלמד לתרגל את הממדים וההרצים. כפי שתירגלו אותם מרפאי מקסיקו. תדרים אלו יוצרים מרחב אנרגטי בו הזמן עובד אחרת. זה הוא  'הזמן שמחוץ לזמן'. האנרגיה האלקטרומגנטית  מתפצלת - המגנטי ניפרד מהחשמלי, הפרדה זו יוצרת מרחב ממד שבו אין זמן ודרכו גידולים נושרים...גם דפוסים, מצוין כטיפול במחלות מכל הסוגים.
 

"התערבות אלוהית" היא מרחב רפואה, היכל מקודש של אור, הילינג טהור ועמוק, תהליך של השלה. אנרגיה נבנית במשך 18 יום ברצף. במהלך ה18 ימים נעבור דרך חמשת האלמנטים, נסיים בסנטר באלמנט האתר. כשנגיע לאלמנט האתר אל המעגל הפנימי של הריטריט אתן את החניכה המרכזית לתדר הדי.אי .  הדרישה היא  להתמסר לתהליך ולהסכים לפגוש את עצמנו, לשחרר את הדרמה מחיינו. בשיא הריטריט נגיע לאלמנט האש, נדליק את האש הגדולה ונלך על גחלים. נניח בצד את הטלפונים והמחשבים. זה זמן התכווננות, זו הזדמנות מופלאה לקפיצת גדילה, קוונטית, בחיינו. במהלך הריטריט אתן חניכות למעל 22 כיתות, טכניקות, Healing & Magic, טקסים. במהלך ה-18 יום, נלמד, נקשיב, נטפל נהיה מטופלים, נשתף, ונאפשר לצמיחה להתממש. נפרוש את כנפי האור ונצא לגלות את תדרי ההילינג המופלאים והעמוקים שמגיעים אי שם בזמן אחורה, חניכות המקודשות משבט המאיה להילינג עתיק.

המבנה של הריטריט נבנה זמן רב לפני. זה הוא חוזה נשמתי גבוה בין מורה לתלמיד. תדר הרפואה של "התערבות אלוהית" ממוסס מבנים שאינם מיטיבים עם האדם ויוצרים עיכובים בהתפתחותו, זו השלה של מבנים רק מעצם

השהייה בתוך התדר של המרחב.

אילו שבחרו להיכנס בשער הזה, זכו באור הזה בחיים האלה.

gold2.jpg

למי מסלול זה מיועד?

זה הוא שער חניכה עוצמתי ומופלא. הוא הכניסה הרשמית לשושלת שמאני הקורנדרוס. האנשים שאני מזמינה להירשם, הם אנשים אשר בשלים למאסטרי שלהם, מטפלים, אנשי אור, אנשים המבקשים לקפוץ קפיצה קוונטית ברמת יכולות ההילינג שלהם. אנשים שידיהם ירוקות מהילינג מוזמנים בברכה. במידה ואתם חשים את הקריאה כי באחריותכם לעבור דרך האור הזה בגוף הזה בגלגול הזה, מוזמנים ומוזמנות להיכנס אל הגריד הזה של "התערבות אלוהית", הקשיבו אם יש בליבכם את הקריאה לזה.

 

תלמידים שסיימו את הריטריט הזה, עובדים בקליניקות שלהם טכניקות רבות מהכיתות והחניכות הללו. זו באמת זכות להכיר את הריפוי הזה.

מה לומדים בריטריט?

  • בריטריט נלמד טכניקות הילינג שונות ומגוונות, נעבור טקסי חניכה שונים.

  • נטפל אחד בשני ונתרגל את הטכניקות.

  • לא יהיה זמן חופשי. מזריחה ועד הלילה אנחנו בתוך מרחב הרפואה בהתמסרות לתהליך.

    חלק מהטכניקות שילמדו הם:

  • שחרור כבלים, עריסה, סייקומה, שחרור צער, מעבר בין הממדים, נשיפת הבורא,

  • עבודה עם תדרי הממדים וההרצים הרי זה תדר ה-D.I-Divine Intervention.

Confetti Pattern

מתלבט/ת? צרו קשר ואענה לכם על כל שאלה

עלותה של
"התערבות אלוהית"
24,500 ש"ח

ההרשמה לתוכנית עד ה-22/2/2023 
דמי הרשמה 2200 ש"ח 

במקרה ביטול לא יוחזרו דמי הרישום על סך 2200 ש"ח

gold3.jpg

ההרשמה לתוכנית הינה עד 22/2/23 זאת כדי לתת מקום ומרחב ולהתמסר לתהליכי ההכנה שלפני. כמו כן לקבל את ה'דאונלוד' של התדר ולהכין את הגוף לקראת הסדנא.

השנה יהיה מקום ל-5 תלמדים שיחנכו כמורים ל D.I  ויהיו גם האסיסטנטים בתהליך הזה.

חללית האור תמריא כשכולכם תתיישבו בתוך הגריד.

הריטריט יתקיים במרכז ליבה בקיבוץ חוקוק.

Concrete Wall

לקוחות ממליצים

החיבור שלי לידע ולכלי הרפואה של הקורנדרוס והמאיה לא רק שהעשירו את ארגז הכלים שלי באוצר, שעד שלא חווים אותו, לא באמת מבינים את שפת החיים. הם גם החזירו אותי הביתה אל השבט שבתוכי כמהתי אליו, אל השורשים הקדומים שלי.
ממליצה בחום רב על מורתי האהובה אורניתה שהנחילה לי דרכה ידע נפלא ומאגר בלתי נדלה זה.
לצמוח ולהתפתח דרכו. עוצמתה ונוכחותה של אורניתה היא כמו אמא גדולה שמזינה דרכה את כל הידע המופלא בתחושת ביטחון, נתינה ומלא אהבה.
באהבה והוקרת תודה אינסופית.

23.jpg

רלי וורן
מורה רוחנית, מדיום, הילרית ומטפלת

רב-תחומית.

נעים מאוד, אורניתה - שיהם

זכות גדולה נפלה בחלקי להחנך על ידי מורי כמאסטרית 'מורה של מורים' בשושלת מרפאי המאיה. במשך ה-15 השנים האחרונות מכשירה וחונכת אנשים רבים למגוון טכניקות הילינג שמאני, מלווה מטופלים ותלמידים רבים בדרך הצמיחה וההתפתחות האישית, דרך האור והריפוי. החניכות אותן אני מעניקה מגיעות משושלת מרפאים עתיקה, מהמאסטרית סטאר פוהנטס שקיבלה אותן ממורתה אספרנסה מרקדו ממקסיקו. ביום יום מטפלת בשיטות אילו בקליניקה שלי בפרדס חנה. תומכת ומלווה מטופלים רבים בתהליכי הריפוי והצמיחה שלהם. כאבי גדילה מאפיינים תקופות בחיים שעלינו לגדול ואנו אוחזים בישן בכוח ופחד.

54516094_2577311225617155_8762378581201387520_n.jpg

טלפון 

⁦+972 54-730-4061⁩

Email 

עקבו אלי הפעילות והסדנאות שלי

  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page