top of page
gold221A.jpg

התערבות אלוהית

Divine Intervention

תדר מזוכך של אנרגיית ריפוי עוצמתית ומוחשית

 18 יום של הארה וריפוי כולל לינה ואוכל
זה ריטריט שאני מעבירה פעם בשנתיים לערך

2 ערבי מבוא לבחירה ללא עלות
בהם אספר על הריטריט -  הרשמה מראש.

DFF.jpg

מהי "התערבות אלוהית"?

"התערבות אלוהית" היא תדר מזוכך וטהור של אנרגיית ריפוי עוצמתית ומוחשית. האנרגיה נוכחת מאוד. עבודה עם התדר הזה בקליניקה הוא שווה ערך לניתוח אנרגטי המפרק מבנים. זו החניכה המרכזית להכשרת מטפלים בהילינג שמאני של שושלת מרפאי המאיה. סטאר פוהנטס הביאה את התדר הבלתי יאומן הזה אל האדם הלבן, אל המערב. לפני כ-60 שנים, היא איגדה את כל הכיתות האלה ואת הלימוד הזה לכדי ריטריט אחד. את הידע הזה היא קיבלה במהלך החניכות שלה עם מורתה אספרנסה מרקדו ומורים נוספים בשושלת מרפאי המאיה ממקסיקו.  "התערבות אלוהית" היא מרחב רפואה, היכל מקודש של אור, הילינג טהור ועמוק, תהליך של השלה, השלה של מבנים ישנים רק מעצם השהייה בתוך התדר במרחב הרפואה. התדר ממיס מבנים שאינם מיטיבים עם האדם ויוצרים עיכובים בהתפתחותו. זה הוא חוזה נשמתי גבוה בין מורה לתלמיד. אילו שבחרו להיכנס בשער הזה, זכו באור הזה בחיים האלה. המבנה של הריטריט נבנה כשנה לערך לפני המועד. האנרגיה מתעצמת בהדרגתיות במהלך 18 יום ברצף. במהלך המסע הזה נעבור דרך חמשת האלמנטים, נסיים באלמנט האתר במעגל הפנימי של הריטריט ואז אתן את החניכה המרכזית לתדר הדי.אי.

מה הם הממדים?

בשושלת של סטאר ואספרנסה מרקדו תירגלו המרפאים 144 ממדים, בריטריט אתן חניכה ל52 הממדים. כל ממד הוא מרחב ריפוי בתדר מסוים. ניתן להשתמש בממדים וההרצים בקליניקה בדרכים מופלאות רבות.  נלמד לתרגל את הממדים וההרצים, כפי שתירגלו אותם מרפאי המאיה. שילוב של הממדים עם ההרצים יוצרים מרחב אנרגטי מועצם בו הזמן עובד אחרת. זה הוא  'הזמן שמחוץ לזמן'.  ישנם ממדים שהתדר שלהם מנכיח ריפוי רב עוצמה, כך שחוקי הפיזיקה עובדים אחרת מהמוכר ובשהייה בנוכחותם גידולים ומחלות נושרים וגם דפוסים ואמונות. מבנים משתנים. מצוין כטיפול במגוון מחלות ואי סדרים בכל הרבדים.

איך מתנהל הריטריט?

נניח בצד את הטלפונים והמחשבים. זה הוא זמן התכווננות. הזדמנות מופלאה לקפיצות גדילה - קוונטיות בחיינו.

הדרישה היא  להתמסר לתהליך, להסכים לפגוש את עצמנו, לשחרר את הדרמה מחיינו. תודעת שירות היא חלק מהדרך הרוחנית, במהלך הריטריט כל משתתף יתן שרות: במיטבח, בניקיון, בסדר, יהיו משמרות זה הוא חלק בלתי ניפרד מהעלאת התדר ותודעת השירות לרוח ולמקודש.​ לא יהיה זמן חופשי. מזריחה ועד הלילה אנחנו בתוך מרחב הרפואה בהתמסרות לתהליך ולמרחב, זו בחירה לקחת צעד אל עבר המנהיגות הפנימית, אל השפע, הסכמה לקחת אחריות על האור והצל שלנו ולאפשר לעצמנו להתפתח, לצאת מתודעת קורבנות וללכת את כל הדרך אל תודעת אחריות. יש שערים בתדר הזה לקפיצות קוונטיות של התפתחות, זה יכול לחסוך כמה גילגולים. אני מזמינה אתכם לחצות דרך המבנים המאתגרים את חייכם. לוח הזמנים הוא אינטנסיבי, כשלוש כיתות ביום, טקסים בערבים, שירות תירגול ושיתוף, לינה בחדרים מסודרים.

מה נקבל?

במהלך הריטריט אלמד מעל 22 חניכות - כיתות אור, טקסים וטכניקות ריפוי שאיתן תוכלו להשתמש בקליניקה שלכם. במהלך ה-18 יום, נלמד, נקשיב, נטפל, נהיה מטופלים, נשתף, ונאפשר לצמיחה להתממש. נפרוש את כנפי האור ונצא לגלות את עצמנו ואת תדרי ההילינג המופלאים והעמוקים שמגיעים אי שם על ציר הזמן אחורה. חניכות מקודשות משבט המאיה.  בשיא הריטריט נגיע לאלמנט האש, נדליק את האש הגדולה ניכנס לטקס סווט לודג' ונלך על גחלים. נעלה את התדר שלנו. ציר הזמן של ה18 יום בנוי כמעגל: אנו עוברים דרך חמשת האלמנטים: הריטריט מתחיל באלמנט אדמה בצפון בו נחנך לכלים הנותנים את האדמה של הקליניקה, יסודות, נעבור את הדרך בין האדמה לאויר, באלמנט אויר במיזרח, נקבל חניכות לטכניקות מרובות. כשניכנס לאלמנט האש, נסכים לטרנספורמציה, ניכנס לטקס השלה בסווט לודג' ונלמד את האש, נלך על גחלים, באלמנט המים נלמד ונתרגל את גוף הרגש, נעמיק אל תוך סיבת המקור, בשלב הזה של הריטריט יסגור מעגל ואז ניכנס אל המעגל הפנימי המסמל את אלמנט האתר, האלמנט החמישי, בשער האתר נלמד את הממדים וההרצים ונקבל את החניכות המרכזיות: , חניכה לשושלת הקורנדרוס, וחניכה לתדר של "התערבות אלוהית". D.I .  חלק מהטכניקות שילמדו הן: שחרור כבלים, עריסה, סייקומה, שחרור צער, מעבר בין הממדים, נשיפת הבורא, איסוף חלקיקי נשמה, מרחב הכלה מושלם, ריפוי מרחוק, עבודה עם הגוף הרגשי והרגשות, חמשת האלמנטים,  יסודות הקליניקה השמאנית ועוד.... עבודה עם תדרי הממדים ותדרי ההרצים, והתדר המלא של D.I-Divine Intervention.

gold2.jpg

למי מסלול זה מיועד?

זה הוא שער חניכה עוצמתי ומופלא. הוא הכניסה הרשמית לשושלת שמאני הקורנדרוס. האנשים שאני מזמינה להירשם, הם אנשים אשר בשלים למאסטרי שלהם, מטפלים, אנשי אור, אנשים המבקשים לקפוץ קפיצה קוונטית ברמת יכולות ההילינג שלהם. אנשים שידיהם ירוקות מהילינג מוזמנים בברכה. במידה ואתם חשים את הקריאה כי באחריותכם לעבור דרך האור הזה, בגוף הזה, בגלגול הזה, מוזמנים ומוזמנות להיכנס אל הגריד הזה של "התערבות אלוהית", הקשיבו אם יש בליבכם את הקריאה לזה.  הריטריט הוא למטיבי לכת ואנשים שכבר עשו עבודת התפתחות עצמית, הוא לא יהיה מתאים למי שבקש להתחיל ללכת זה האוניברסיטה של המרפאים יש להתחיל לאט לאט...ואז האדמה שלכם תתמוך בכם כשמבנים יתפרקו להם.

 

תלמידים שסיימו את הריטריט הזה, עובדים בקליניקות שלהם עם מגוון הטכניקות מהכיתות והחניכות הללו. זו באמת זכות ענקית להכיר את תדרי הריפוי האלה.

עלותה של תוכנית
"התערבות אלוהית"
24,500 ש"ח

דמי הרשמה 2200 ש"ח 

במקרה ביטול לא יוחזרו דמי הרישום על סך 2200 ש"ח

Blue Skies

מתלבט/ת? צרו קשר ואענה לכם על כל שאלה

Concrete Wall

לקוחות ממליצים

אורניתה תודה עלייך
ועל הריפוי העמוק שאת מביאה איתך בשלל צורות, מיידעים
ועוצמות. עזרת לי בדרכי לאסוף ולעגן אותי אליי, הכל בנועם ובחסד מלווה ותומך עם המון הקשבה תודה נשמה יפה אני שמחה שנפגשנו בלב.

1.jpg

תמרי אשד

bottom of page