top of page
שפתהאור-S.jpg

לשוחח את שפת האור
גאומטריה מקודשת

Light Language
Sacred Geometry

הסדנא שתשנה את תפיסת המציאות שלכם, תעיר ותאיר את התודעה

ללמוד את שפת האור זה לקבל כלים המתפעלים את ממשק ההפעלה של המציאות

הכיתות הם או אונליין או חניכה בפיזי
 

לקבלת תאריכים כיתות
כתבו לי בצור קשר

שיטת ריפוי עמוקה להעצמה אישית

שפת-האורFB.jpg

חניכות מקודשות עם אורניתה
מה היא שפת האור?
לשוחח את שפת האור

'שפת האור' היא שיטה המגיעה מידע עתיק יומין המתגלגל מדור לדור בשושלתה של אספרנסה מרקדו ויצא אל האדם הלבן לפני כ60 שנה על ידי מורתי סטאר פוהנטס. מה אם הייתי אומרת לכם שיש דרך של קסם גבוה שמגיע מהעולם העתיק, אשר בעזרתו אפשר ליצור כוונות כל כך עוצמתיות היכולות להוריד את התפילות שלכם כמו גשם של הגשמה אל המציאות החומרית היום יומית. 'שפת האור' היא סידרה של חניכות עתיקות ממקסיקו שמקורן בשבט המאיה העתיק, אנו לומדים להשתמש בממשק ההפעלה של המציאות העשוי רשתות של מיבנים גאומטריים מקודשים עם תדרי צבעי רפואה ואור. יצירה של מבנים גאומטריים הבריאים לנו. החניכות של 'שפת האור' מרחיבות את גופי האור ומעלות את היכולות שלנו ואת התדר שלנו על האדמה.

 

זה הוא ידע של  'Mind Blowing' , משנה את האופן בו אנו בוחנים את המציאות ומעורר אותנו להבין את חוטי המריונטה שיצרנו בחיים האלה. 'שפת האור' זו הזדמנות נהדרת לשחרר את הישן ולקבל בתוכנו את העולם החדש והמתחדש. לשחרר דפוסי התנהגות לא מיטיבים, להעלות את ההערכה העצמית שלנו וללכת בתדר גבוה ומועצם בעולם. לחוות במלאות את עצמנו ולקבל כלים כדי לעמוד מול אתגרי החיים הבאים לפתח ביתנו. 

חניכה זו שינתה את חיי וחייהם של כל כך הרבה אנשים. זו ממש זכות בעבורי לתת את המתנה הזו את הידע הזה לכם. זו דרך להזרים אור צלול לתוכנו ולהסכים להביא ריפוי אל מקומות העמוקים ביותר של אישיותנו וחיינו.  חניכה של פעם בחיים, ממליצה לא לפספס ולא לדלג... להתמסר, לקבל ולאפשר לתודעה להתעורר אל עצמה. זה זמן לחצות את האתגרים שמכבידים עלינו על האדמה. 

למה 'שפת האור' יכולה לעזור?

 שפת האור היא כלי עוצמתי וייחודי ליצירת מציאות. החל מבעיות ואי סדרים בריאותיים

ועד כתיבת מארגי אור לקניית מכונית, רכישת בית ועוד...מארגי אור - גרידים - הם מיקבץ צורות מקודשות עם תדרי צבעי אור הבנויים במערכים מובנים.  הכי מדהימה היא התנופה ש'שפת האור' נותנת בעת גדילה והתפתחות: למשל: מארגי אור לקבלה עצמית, הערכה עצמית גבוהה, ביטחון עצמי ותחושת מוגנות על האדמה. בזמן שהרפואה הקונבנציונלית מוגבלת אל המקומות שהיא יכולה להגיע, 'שפת האור' תרחיק  אל הרבדים האנרגטים העמוקים ביותר של האדם ותיגע ותרפא את סיבת המקור שיוצרת את ההפרעה או אי הסדר הפיזי המחלה.

2A.jpg

איך עובדים ומה נקבל?

בכיתות של שפת האור תקבלו חניכה לצבעי אור וצורות גאומטריות בסיסיות ומורכבות. איתן נלמד לבנות מבנים שנקראים  מארגי אור או גרידים.  ב13 שנים האחרונות נדהמתי מהעוצמות שמארגי אור מביאים לחיו של האדם, כתבתי כבר מאות  מארגי אור לאנשים ובאופן יום יומי ותומכת באתגרים רבים של מטופלים: בעיות פיזיים, רגשיים, מנטליים ורוחניים.

ישנן שלוש רמות לימוד: הרמה הראשונה היא יסודות - שפת האור רמה 1: ברמה זו נלמד לבנות מארג אור של 7  צורות וצבעים המסנכרן את כלכלת האנרגיה של הגוף: שבעת הצ'קרות עם שבעת הגופים העדינים. שפת האור רמה 2: נקבל חניכות למבנה גאומטרי המכיל 49 צורות וצבעים. היכול לשנות את השדה ולהביא רפואה עמוקה לאתגרים שלנו. שפת האור רמה 3: הוא השלב העוצמתי ביותר, זו חניכה של שישה ימים  מבוקר עד ערב. במהלך החניכות אנו מקבלים 130 צורות ו152 תדרי צבעי רפואה, בכיתה זו נלמד לבנות מארג אור עוצמתי במיוחד מ144 צורות וצבעים, כיתה זו משנה את חיי הלומדים בה תוך כדי ובעיני זה תהליך של התחדשות ולידה מחדש, עוצמתי ברמות שלא היכרתם.

Blue Skies

מתלבט/ת? צרו קשר ואענה לכם על כל שאלה

עלות הסדנא

דמי הרשמה
440 שקל

 

ויתרת התשלום ביום הסדנא

או

עלות 
שפת האור 1+ 2 - 2200 שקל
שפת האור 3 - 6005 שקל

במקרה ביטול לא יוחזרו דמי הרישום על סך 440 ש"ח

Concrete Wall

לקוחות ממליצים

אורניתה תודה עלייך
ועל הריפוי העמוק שאת מביאה איתך בשלל צורות, מיידעים
ועוצמות. עזרת לי בדרכי לאסוף ולעגן אותי אליי, הכל בנועם ובחסד מלווה ותומך עם המון הקשבה תודה נשמה יפה אני שמחה שנפגשנו בלב.

1.jpg

תמרי אשד

bottom of page