top of page
שפתהאור-S.jpg
BW.png

שפת האור יסודות
גאומטריה מקודשת

Light Language
Sacred Geometry

הסדנא שתשנה את תפיסת העולם שלכם ותיתן לתודעה להתעורר

לנוחיותכם ניתן לבחור חניכה פיזית (כרכור)
או חניכה און-ליין בזום (אצלכם במחשב)

12-13-14 ינואר 2023

 משעה: 10:00 ועד 20:00
באזור פרדס חנה כרכור

חמישי - שבת

שיטת ריפוי עמוקה להעצמה אישית

שפת-האורFB.jpg

סדנא און-ליין בזום

מהשעה 15:00 - 20:00
 

1.1  |  8.1  |  15.1  |  23.1  |  29.1

5 ימי ראשון

מה היא שפת האור?

'שפת האור' היא שיטה המגיעה מידע עתיק יומין המתגלגל מדור לדור בשושלתה של אספרנסה מרקדו ויצא אל האדם הלבן לפני כ60 שנה על ידי מורתי סטאר פוהנטס.

 

זה הוא ידע של  'Mind Blowing' , משנה את האופן בו אנו בוחנים את המציאות ומעורר אותנו להבין את חוטי המריונטה שיצרנו בחיים האלה. 'שפת האור' זו הזדמנות נהדרת לשחרר את הישן ולקבל בתוכנו את העולם החדש והמתחדש. לשחרר דפוסי התנהגות לא מיטיבים, להעלות את הערכה העצמית שלנו וללכת בתדר גבוה ומועצם בעולם. לחוות במלאות את עצמנו ולקבל כלים כדי לעמוד מול אתגרי החיים הבאים לפתח ביתנו.

חניכה זו שינתה את חיי וחייהם של כל כך הרבה אנשים. זו ממש זכות בעבורי לתת את המתנה הזו לכם. זו דרך של אור צלול המוזרם לתוכנו. והסכמה להביא ריפוי למקומות העמוקים ביותר של אישיותנו וחיינו.  חניכה של פעם בחיים, ממליצה לא לפספס ולא לדלג... להתמסר, לקבל ולאפשר לתודעה להתעורר אל עצמה. זה זמן לשינוי ולחיים טובים יותר בעבורכם.

למה 'שפת האור' יכולה לעזור?

 שפת האור היא כלי עוצמתי וייחודי ליצירת מציאות. החל מבעיות ואי סדרים בריאותיים

ועד כתיבת מארגי אור לקניית מכונית, רכישת בית ועוד....והכי מדהים כשעובדים עם שפת האור בעת גדילה והתפתחות: מארגי אור לקבלה עצמית, הערכה עצמית גבוהה, ביטחון עצמי ותחושת מוגנות על האדמה.

2A.jpg

איך עובדים ומה נקבל?

בכיתה זו תקבלו חניכה לצבעי אור וצורות גאומטריות בסיסיות. איתן נלמד לבנות מבנים שנקראים  מארגי אור או גרידים. בשלב הראשון נלמד לכתוב מארג של 7 צורות וצבעים המוטען על מבנה הצ'קרות ומסנכרן את כל רבדי הגוף והנפש.

בשלב השני נבנה מארגי אור של 49 צורות וצבעים שנועדו לכוונה מסוימת ספציפית כמו...בריאות וחוסן, זוגיות אוהבת ותומכת, לפרנסה קולחת בחיינו ועוד...

Blue Skies

מתלבט/ת? צרו קשר ואענה לכם על כל שאלה

עלות הסדנא

דמי הרשמה 440 ש"ח 

ויתרת התשלום ביום הסדנא

או

עלות הסדנא 2200 ש"ח

במקרה ביטול לא יוחזרו דמי הרישום על סך 440 ש"ח

Concrete Wall

לקוחות ממליצים

את אורניתה פגשתי ממש במקרה, מהמבט הראשון הרגשתי את האהבה הנקייה שבה ואת הידע המופלא שהיא מלמדת.
התחלתי בלימודי שפת האור ונדהמתי מהעוצמה שיש לכל צבע ולכל צורה שעד אז נתפסו כמשהו שבשגרה, למדתי את כוחה של הכוונה ואת הדרך שיש לעשות בכדי לרפא, לנקות ולשחרר את מה שמעכב אותנו מלהשיג את המטרות שלנו.
ואז הגיעות נשיפות הרפאה שהניעות רוח חדשה בערוצים שונים בחיי שהוביאו אותי לריטריט ה-DI ששינה את חיי אט אט וברכות והצעיד אותי לעבר מסלול החיים הנכון עבורי.
ממליצה לכל אחד להעניק לעצמו ללמוד את הטכניקות המופלאות שאורניתה מעבירה.

AAA.jpg

מעיין בל ללום

נעים מאוד, אורניתה - שיהם

זכות גדולה נפלה בחלקי להחנך על ידי מורי כמאסטרית 'מורה של מורים' בשושלת מרפאי המאיה. במשך ה-15 השנים האחרונות מכשירה וחונכת אנשים רבים למגוון טכניקות הילינג שמאני, מלווה מטופלים ותלמידים רבים בדרך הצמיחה וההתפתחות האישית, דרך האור והריפוי. החניכות אותן אני מעניקה מגיעות משושלת מרפאים עתיקה, מהמאסטרית סטאר פוהנטס שקיבלה אותן ממורתה אספרנסה מרקדו ממקסיקו. ביום יום מטפלת בשיטות אילו בקליניקה שלי בפרדס חנה. תומכת ומלווה מטופלים רבים בתהליכי הריפוי והצמיחה שלהם. כאבי גדילה מאפיינים תקופות בחיים שעלינו לגדול ואנו אוחזים בישן בכוח ופחד.

54516094_2577311225617155_8762378581201387520_n.jpg

טלפון 

⁦+972 54-730-4061⁩

Email 

עקבו אלי הפעילות והסדנאות שלי

  • Facebook
  • Instagram
  • Whatsapp
bottom of page